خريد اينترنتي بليط هواپيما

درباره وبلاگ

خريد اينترنتي بليط هواپيما

هواپیمای خود را بهتر بشناسیم

آگاهی کامل نسبت به نوع وسیله نقلیه مورد استفاده در سفر، از حقوق اولیه هر مسافر است. این موضوع، چه در سفرهای زمینی و چه در مسافرتهایی هوایی به یکی از اصلیترین دغدغه ها بدل شده است به گونه ای که در سفر با هواپیما، اغلب مسافران تمایل دارند بدانند با چه نوع هواپیمایی پرواز می کنند تا در طول سفر با فراغ بال از امکاناتی که در اختیارشان قرار دارد، استفاده کنند. با همه اینها، در برخی از موارد شاهد آن هستیم که نوع هواپیما، در بلیط خریداری شده ذکر نمی شود پس چگونه می توانیم هواپیمایی که با آن سفر می کنیم را تشخیص دهیم؟


در این مطلب قصد داریم با تمرکز بر ناوگان هوایی ایران، شما را با انواع هواپیما و نحوه تشخیص آنها آشنا کنیم؛ با همراه باشید.

(1) نظر

همه‌ی آنچه می‌خواهید درباره‌ی پروازهای خارجی بدانید

سفر با هواپیما برای بسیاری از ما دارای جذابیت‌های فراوان است؛ نه تنها هواپیما رفت و آمد بین شهرها و کشورها برای ما آسان  و مسافت‌ها را کوتاه کرده بلکه حتی تجربه‌ی نشستن در کابینی شیک و زیبا در میان آسمان، غذا خوردن، استراحت کردن  حتی فیلم دیدن سبب شده تا کیفیت خاصی از سفر برای ما پدید آید. در این میان خطوط هوایی مختلف بیشترین امکانات خود را پروازهای خارجی به کار می‌گیرند، دلیل آن شاید این باشد که به طور معمول مسافت پروازهای خارجی بیشتر بوده و مسافران زمان بیشتری را برای این پروازها در هواپیما سپری می‌کنند.

اگر شما هم به هواپیما و پرواز علاقمندید با ما همراه شوید تا نکاتی و دانستی‌هایی جالب را با شما به اشتراک بگذاریم.

(0) نظر
X